Specjalista ds. sprzedaży usług HR

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż telefoniczna systemu rekrutacyjnego dla nowych klientów oraz budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych
  • Mailing materiałów promocyjnych oraz obsługa zapytań
  • Spotkania biznesowe z klientami na terenie Polski

Oferujemy:

  • Przez pierwsze dwa miesiące zatrudnienie na umowę zlecenie. Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie stałe + motywujący system prowizyjny,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR
  • Zatrudnienie na cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca przy innowacyjnych projektach

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, mile widziane doświadczenie w sektorze B2B
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Orientacja na wyniki i osiąganie celów sprzedażowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dużym atutem będzie znajomość branży HR

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi