Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Green Surgery Sp. z o.o.

91-222 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nowopowstałe medyczne Call Centre z siedzibą w Łodzi poszukuje osób do działu telefonicznej sprzedaży dla brytyjskiej sieci medycznej. Kandydatki i kandydatów chętnych, aby dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do składania CV oraz listów motywacyjnych.

Wymagania

Złóż aplikację jeżeli:
• chcesz współtworzyć niestandardową kulturę organizacji,
• jesteś otwarta/otwarty w kontaktach interpersonalnych,
• jesteś empatyczna/empatyczny
• czujesz się komfortowo w rozmowach telefonicznych
• lubisz i potrafisz sprzedawać

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż telefoniczna produktów firmy polsko i anglojęzycznym pacjentom
• telefoniczna obsługa pacjenta
• raportowanie do przełożonych
• rzetelna obsługa klienta
• dbanie o wizerunek firmy
• budowanie profesjonalnego wizerunku marki
• realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Atrakcyjne formy wynagrodzenia
• Możliwość kształcenia oraz rozwoju w obszarze obsługi pacjenta
• Możliwość rozwoju
• Pakiet szkoleń
• Ciekawą pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi outsourcingowe w zakresie obsługi systemu rejestracji,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta