Human & Hunter Sp. z o.o.

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk

Poszukujemy osób, które interesują się branżą szkoleniową i chciałyby podjąć pracę jako specjaliści sprzedażowi w naszej firmie. Potrzebujemy osób, które są pewne siebie, ambitne i lubią wytyczać sobie cele do realizacji. Chcemy osób, które będą wraz z nami realizować misję firmy i będą marką wizerunkową naszej firmy. Liczy się dla nas umiejętność samoorganizacji swojej pracy, zdolności interpersonalne oraz kreatywność i zaangażowanie.

Osoby na tym stanowisku, będą pozyskiwać nowych klientów biznesowych, ale także utrzymywać dobre relację z naszymi obecnymi klientami. Jeśli jesteś osobą, która miała doświadczenie w komunikacji B2B a jeszcze dodatkowo ma doświadczenie w branży szkoleniowej, to jesteś idealnym kandydatem na nasze stanowisko. Osoba na tym stanowisku będzie z naszymi klientami dostosowywać potrzeby szkoleniowe, ale także będzie brała udział w koordynowaniu realizacji tych projektów.

Dobrze, więc podsumuje w punktach zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych projektów szkoleniowych oraz nowych Klientów na terenie woj. Pomorskiego;
  • Analiza potrzeb szkoleniowych naszych Klientów;
  • Koordynowanie procesami realizacji projektów szkoleniowych;
  • Organizacja szkoleń (trenerzy, dostawcy usług);
  • Wspieranie działań marketingowych;
  • Udział w targach i spotkaniach;
  • Tworzenie raportów danych oraz wyników.

Jeśli na tym etapie uważasz że jesteś osobą idealną na to stanowisko, spójrz na nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Ważne, abyś była osobą z doświadczeniem na podobnym stanowisku, które możesz poprzeć udokumentowanymi sukcesami;
  • Liczy się dla nasz doświadczenie we współpracy B2B, gdyż chcemy dbać o komfort naszych Klientów;
  • Prawo jazdy kat. B jest również wymagane, ponieważ częto trzeba dotrzeć do klienta – no i przecież dajemy auto;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w branży HR.

Znasz już nasze wymagania, wiesz co z obowiązkami na tym stanowisku. Jeśli właśnie w Twojej głowie pojawiła się myśl „Tak, to jest praca dla mnie”, to….

….popatrz co jeszcze oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o prace;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków;
  • Możliwość samorozwoju poprzez szeroki wachlarz szkoleń.

…no i aplikuj !

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.