Specjalista ds. Sprzedaży/Sprzedawca w salonie

PS Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • obsługa Klienta detalicznego w salonie sprzedaży,
  • przygotowywanie odbiorów zamówień internetowych,
  • odpowiadanie na mailowe zapytania Klientów,
  • dbanie o wygląd salonu sprzedaży oraz stany magazynowe.

Idealny kandydat:

  • interesuje się szeroko pojętą elektroniką użytkową,
  • posiada doświadczenie w kontaktach f2f z Klientem detalicznym,
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • potrafi i lubi pracować w zespole.

Prezentacja firmy

Start-up

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta