Specjalista ds. sprzedaży (SEO / SEM)

Kompan.pl Sp. z o.o

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży SEO będzie odpowiedzialna za:

• Telefoniczną sprzedaż produktów SEO
• Aktualizację bazy potencjalnych Klientów.
• Realizowanie norm ilościowych i jakościowych.

Wymagania

Kogo szukamy?

- osób, które lubią "słuchawkę" i bardzo dobrze czują się w rozmowie telefonicznej

- osób, które lubią negocjacje handlowe prowadzone przez telefon

- osób, które czują satysfakcję z zakończonej transakcji

- osób, które sprzedawały przez telefon usługi biznesowe np. finanse, bankowość, reklama

- osób, które są zainteresowane zarobieniem pieniędzy w dziale sprzedaży

- osób, które szukają stabilnej pracy w profesjonalnej i przyjaznej firmie.

Prezentacja firmy

Poznaj kompan.pl<br/><br/>Rok założenia: 2004<br/>Zespół: 60 osób<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od sprzedaży.
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing