Specjalista ds.Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Specjalista ds.SprzedażyMiejsce pracy: Gdańsk
  • Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji biznesowych,
  • Prezentacja ofert nieruchomości klientom oraz udzielanie profesjonalnych porad,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów,
  • Monitorowanie rynkowych trendów i konkurencji,
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży nieruchomości,
  • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych,
  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości w Gdańsku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pakiet benefitów,
  • Atrakcyjny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.