Specjalista ds. sprzedaży reklamy - handlowiec

Polska Press Sp. z.o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Gazeta Wrocławska to największy wydawca na terenie województwa dolnośląskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych www.gazetawroclawska.pl, www.wrocław.naszemiasto.pl, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych. Jesteśmy wydawcą 20 największych dzienników regionalnych w Polsce min: Gazety Wrocławskiej oraz ponad 120 tygodników lokalnych. Jesteśmy właścicielem portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży reklamy- handlowiec

Nr ref. 10/15/WR/KM

Największe wydawnictwo prasowe w regionie dolnośląskim zatrudni zorientowane na sukces osoby w zawodzie handlowca

Zadania :

  • Aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej do dzienników (w tym m.in. do „Gazety Wrocławskiej”), portali internetowych, tygodników regionalnych oraz bezpłatnych tytułów wydawanych przez Grupę Polska Press
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi klientami
  • Realizowanie własnych budżetów sprzedażowych
  • Tworzenie ofert oraz aktywne proponowanie rozwiązań w zakresie sprzedaży w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane dłuższe)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja + bonus) na umowie o pracę
  • Stałe godziny pracy - dobrze znamy pojęcie work-life balance :)
  • Dużą samodzielność i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Profesjonalne szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w centrum miasta w dobrze skomunikowanym miejscu

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera