Specjalista ds. Sprzedaży Regionalnej

OTOMOTO

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś doświadczonym Specjalistą ds. Sprzedaży Regionalnej, znasz branżę motoryzacyjną (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej lub kredytowej również mile widziane) oraz jesteś w stanie wykazać się dotychczasowymi osiągnięciami sprzedażowymi, a także posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz prezentacji, aplikuj do OTOMOTO już teraz!

W Twoim zakresie obowiązków znajdować się będą następujące zadania:

  • pozyskiwanie Klientów
  • prowadzenie warsztatów dla nowych i współpracujących Klientów
  • opieka nad Klientami kluczowymi
  • dosprzedaż

Z naszej strony oferujemy:

  • narzędzia w postaci : telefonu, samochodu, notebooka, karty paliwowej
  • pracę w największym serwisie ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet benefitów

Prezentacja firmy

OTO MOTO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi