Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Znajomość regionalnego rynku Pracodawców
  • Zorientowanie na cel i odpowiedzialne pod względem finansowym działanie
  • Umiejętność szukania rozwiązań dla pojawiających się problemów
  • Kreatywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji z klientami
  • Umiejętność wyznaczania i realizacji celów sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość Kodeksu pracy oraz ustawy dot. Pracy tymczasowej
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Poszerzenie zakresu działania firmy w rejonie dolnośląskim
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów a także utrzymywanie długoterminowej relacji ze stałymi klientami
  • Zarządzanie projektami, kontraktami i relacjami z Klientami w całym rejonie

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji na samodzielnym stanowisku
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • Po okresie próbnym- dostęp do pakietu benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny)

Wymagania

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi