Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

Świetlik

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się kompleksowym doradztwem finansowym i prawnym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PRODUKTÓW FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Zakres zadań:
• aktywne pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
• współpraca i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
• aktywna sprzedaż produktów finansowych (m.in. kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości)
• realizacja planów sprzedażowych
• profesjonalna obsługa klientów w zakresie świadczonych usług
• prowadzenie negocjacji biznesowych i rozwój współpracy z klientami
• analiza potrzeb i przygotowywanie ofert dla klientów
• sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
• kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
• możliwość uzyskania wysokich wynagrodzeń w branży (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny)
• nienormowany czas pracy
• udostępnienie narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód)
• zatrudnienie w oparciu o kontrakt lub umowę zlecenie
• świadczenia urlopowe
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• silne wsparcie merytoryczne w zakresie sprzedaży produktów finansowych
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Wymagania

• żyłka handlowca
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży finansowej i sprzedaży bezpośredniej)
• mile widziane samozatrudnienie
• umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• inicjatywa i entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
• motywacja, zaangażowanie i orientacja na wynik
• bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista
• odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
• chęć ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy z zakresu produktów finansowych

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się doradztwem finansowym i pośrednictwem nieruch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi