Specjalista ds. sprzedaży produktów chemicznych

SIC Specjalistyczna Chemia Przemysłowa

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Budowanie sieci sprzedaży produktów i surowców chemicznych
- Aktywną sprzedaż produktów chemicznych
- Doradztwo techniczne u Klienta w zakresie sprzedawanej chemii przemysłowej
- Przeprowadzanie prób ze środkami chemicznymi u Klientów
- Raportowanie z prowadzonych badań
- Badania i analizę rynku

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia wyższego o profilu chemicznym
- Doświadczenia w sprzedaży wyspecjalizowanych produktów chemicznych m.in. silanów, środków powierzchniowo czynnych, dyspergatorów
- Aktywnego prawa jazdy kat. B
- Miejsca zamieszkania: Rzeszów lub okolice
- Znajomości języka obcego, biegle: angielski, niemiecki lub hiszpański, mile widziany rosyjski
- Dyspozycyjności, gotowości do częstych wyjazdów
- Chęci szkolenia się i dalszego rozwoju
- Dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności i odpowiedzialnego podchodzenia do powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Misja firmy:<br/>Kompleksowy serwis (doradczy, projektowy i sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management