Specjalista ds. sprzedaży produkcji filmowych

Tristart s.c.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa TRISTart, i portal www.magazyngospodarczy.pl - multimedialna platforma informacyjno - promocyjna, mająca na swoim koncie ponad 200 produkcji reportażowych, reklamowych i korporacyjnych, realizowanych w kraju i zagranicą, a także emitowanych w największych biznesowych stacjach telewizyjnych poszukują specjalisty ds. sprzedaży produkcji filmowych.

Wymagania

Praca na tym stanowisku polega m.in. na kontakcie z działami PR oraz marketingu, budowaniu relacji sprzedażowych opartych o produkty multimedialne (reportaże telewizyjne, filmy reklamowe, szkoleniowe, korporacyjne), a także współpracy z największymi mediami w Polsce.

Oczekiwana wiedza:

- Wiedza z zakresu szeroko pojętej reklamy i rynku mediów;
- Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów).

Oczekiwane umiejętności:

- Wysokie umiejętności interpersonalne;
- Komunikatywność;
- Umiejętności sprzedażowe;
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Wymagane predyspozycje:

- Entuzjazm;
- Kreatywność;
- Przebojowość;
- Nastawienie na wyniki.

Oferujemy:

Oferujemy atrakcyjny i motywacyjny system zarobków, oparty na stałej podstawie i wynagrodzeniu prowizyjnym.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media