Specjalista ds. sprzedaży odzieży

Milu By Milena Płatek

CZESTOCHOWA, śląskie

Opis stanowiska pracy

MILU - polski producent odzieży, firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji konfekcji damskiej, w związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Eksportu

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Utrzymywanie relacji oraz wizyty u klientów
Budowanie bazy klientów
Efektywne prowadzenie procesów sprzedażowych
Przygotowywanie prezentacji, ofert oraz kalkulacji
Realizację założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B
Komunikatywny język niemiecki lub/i język angielski
Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne
Wykształcenie średnie lub wyższe
Umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych
Skuteczności w realizowaniu założonych celów sprzedażowych
Doświadczenie w branży odzieżowej

Oferujemy:

Umowę o pracę
Stałe wynagrodzenie + system motywacyjny
Konieczne narzędzia pracy
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prezentacja firmy

Milena Płatek to marka wychodząca z odpowiedzią na potrzeby współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi