Specjalista ds. sprzedaży - Netpunkt

Morele.net Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych pracowników na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży - Netpunkt

Kraków al.Pokoju

Jeśli studiujesz zaocznie, jesteś pasjonatem nowości technicznych - sprzętu komputerowego, masz zdolności techniczne i jednocześnie pozytywne podejście do ludzi, jesteś dynamiczny i chciałbyś zdobyć doświadczenie w bardzo szybko rozwijającej się firmie e-commerce - wyślij nam swoja aplikację!

Zadania na stanowisku:

- Zapewnienie klientom detalicznym doradztwa w zakresie oferty oraz zamówień w celu sprzedaży produktów

- Obsługa klientów w zakresie reklamacji i serwisu

- Sprzedaż bezpośrednia (doradztwo)

- Obsługa handlowa klienta i prowadzenie dokumentacji sprzedaży

- Przyjmowanie dostaw zewnętrznych

Oferujemy:

- Pracę stacjonarną na pełny etat

- Możliwość zdobycia doświadczenia

- Możliwości rozwoju

- Dofinansowanie do karty multisport

Wymagania

- Status studenta/ucznia

- Wykształcenie min. średnie

- Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office), urządzeń biurowych

- Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

- Bardzo dobra znajomość branży IT, AGD, RTV, FOTO.

- Doświadczenie w sprzedaży

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Internet / e-commerce