Specjalista ds. sprzedaży na rynku zamówień publicznych

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, polskiego przedsiębiorstwa przemysłowego, zajmującego się produkcją mebli prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista sprzedaży – handlowiec na rynku zamówień publicznych

Nr ref: PH/1119/KR

Miejsce pracy: Warszawa

Mamy do zaoferowania:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
  • narzędzia pracy: służbowy samochód, laptop i telefon,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • pracę dla znanej marki,
  • pracę w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów instytucjonalnych,
  • przygotowywanie ofert i prezentacja dla Klientów,
  • negocjacje umów i warunków realizacji kontraktów,
  • nadzór nad realizacją kontraktów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • reprezentowanie firmy w przetargach publicznych.

Od Ciebie oczekujemy:

  • minimum dwa lata doświadczenia na rynku B2B,
  • udokumentowanych sukcesów na rynku zamówień publicznych,
  • komunikatywności i umiejętności przekonywania,
  • samodzielności,
  • wyższego wykształcenia,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • biegłego posługiwania się pakietem Office.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi