Specjalista ds. sprzedaży na rynku HoReCa

Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- praca w firmie starającej się o pozycję numer jeden w swojej branży

- pozyskiwanie i obsługa klientów z branż HoReca oraz ochrona zdrowia

- realizacja celów sprzedażowych

- współpraca z Zarządem firmy w zakresie planów rozwojowych spółki

Wymagania

- wykształcenie min. średnie (mile widziami studenci)

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej

- mile widziane doświadczenie w branży HoReCa

- pożądana wiedza z zakresu obsługi inwestycji hotelowych

- wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,

- komunikatywność i otwartość na ludzi,

- dobra dykcja,

- znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Windows, Internet)

- orientacja na wynik

- prawo jazdy

Prezentacja firmy

W Polskiej Grupie Tekstylnej poszukujemy wyjątkowych produktów i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od zysku
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management