Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

AFA Polska Sp. z o.o.

Świątniki Górne k. Kraków, małopolskie

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k. Kraków

Opis Stanowiska:

Przejęcie już istniejącej bazy klientów (rynek Niemiecki) i pozyskiwanie nowych. Prowadzenie negocjacji handlowych dbanie o utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

  • Sporządzanie wycen systemu oraz dbanie o ich kompleksowość,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży
  • Utrzymywanie kontaktów z firmami instalatorskimi oraz biurami projektowymi
  • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • Doradztwo techniczne (branża elektrotechniczna (prądy słabe), sieci strukturalne
  • Tłumaczenie dokumentacji handlowej
  • Analiza planów obiektów oraz przygotowanie propozycji organizacji ruchu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży produktów i w obsłudze klienta biznesowego
  • umiejętności sprzedażowe
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • umiejętności negocjacyjne
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - wymagane
  • znajomość branży elektrotechnicznej (prądy słabe), sieci strukturalne
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

  • wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej
  • znajomość języka angielskiego/francuskiego

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podróży w związku z realizacją międzynarodowych projektów
  • możliwość pracy zdalnej po wcześniejszym przeszkoleniu