Specjalista ds. Sprzedaży na rynek niemiecki

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Znasz język niemiecki? Masz doświadczenie w sprzedaży? Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki.

Poszukiwane kompetencje:

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację handlową
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie w handlu B2B (preferowana branża hotelarska lub IT)
  • Umiejętność analizy potrzeb biznesowych klientów
  • Zdolność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po Internecie
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w obszarze B2B
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych
  • Rozwój stosunków handlowych z nowymi i dotychczasowymi klientami
  • Analiza potrzeb klientów oraz dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
  • Sporządzanie ofert, negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę oraz motywacyjny system premiowy
  • Stałe zatrudnienie w ustabilizowanej lecz dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum miasta
  • Dopłaty do karty Multi Sport
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Liczne spotkania firmowe, imprezy integracyjne

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management