Specjalista ds. Sprzedaży​ K/M​ Wrocław, Gdańsk

Ottensten Polska Sp. z o.o.

Wrocław - dolnośląskie, Gdańsk -, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Ottensten Polska firma handlowa z branży narzędziowej zatrudni pracownika: ​Specjalist​ę ds. Sprzedaży K/M w ​Salonie firmowym we Wrocławiu na ul. Kosmonautów oraz​ w nowo otwieranym Salonie w Gdańsku ul. Kołobrzeska

Czas wykonywania pracy: 8 godzin od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • chętnie techniczne,
  • doświadczenie w handlu, a jeśli brak to gotowość do podjęcia wyzwania,

Zakres obowiązków:

  • obsługa i organizacja Salonu firmowego
  • obsługa aukcji allegro, obsługa menedżera sprzedaży.
  • organizacja wysyłek
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • telefoniczne nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami
  • udzielanie informacji dotyczących sprzedawanych produktów
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • obsługa administracji sprzedaży – przygotowywanie ofert, cenników, kompletowanie dokumentów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym.
  • Oferujemy pracę w miłym ambitnym zespole, elastyczność, możliwość nauki.

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, które produkują m.in:

  • Meble tapicerowane, kuchenne, biurowe, skrzyniowe i inne
  • Palety, skrzynie i elementy drewaniane
  • Galanterię ogrodową
  • Okna i drzwi
  • Domy w systemie szkieletowym
  • Kompleksowa obsługa firm budowlanych

Podania o pracę, CV, aktualne zdjęcie oraz propozycję oczekiwanego wynagrodzenia za godzinę pracy prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

uwaga: tylko kompletne oferty będą rozpatrywane!!!

Prezentacja firmy

Firma Ottensten Polska Sp. z o.o. powstała w 1994 roku jako filia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta