Specjalista ds. sprzedaży (j. czeski)

Veo Worldwide Services

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• identyfikowanie nowych możliwości sprzedaży na rynku;

• aktywna sprzedaż produktów, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;

• koordynowanie obsługi posprzedażowej;

• utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz efektywne pozyskiwanie nowych klientów;

• raportowanie wyników pracy.

Oczekujemy:

• wykształcenia wyższego;

• doświadczenia w obszarze handlu (mile widziane);

bardzo dobrej znajomości języka czeskiego (poziom minimum B2);

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego (poziom minimum B1);

• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz pracy pod presją czasu;

• gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

umowę o pracę;

• konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + miesięczna premia uzależniona od wyników);

prywatną opiekę medyczną;

• kartę Multisport;

• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

• pracę w biurze w ścisłym centrum Katowic;

• przyjazną, pełną poczucia humoru atmosferę w zespole.

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management