Specjalista ds. sprzedaży internetowej

AJ Plus

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Samodzielne stanowisko - obsługi obsługa kanału informacyjnego i sprzedaży w internecie - branża meblowa:

- zarządzanie ofertą produktów na portalach aukcyjnych

- bieżąca obsługa sprzedaży w sklepie internetowym

- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych

- ustalanie polityki cenowej - promocje

- realizacja planów sprzedaży internetowej

- weryfikacja reklamacji

- raportowanie wyników

Oferujemy:

- odpowiednie narzędzia pracy

- samodzielność w realizacji zadań

- możliwość pracy w domu

Poszukujemy osoby:

- chętnej do zdobywania nowych doświadczeń

- dyspozycyjnej i zdyscyplinowanej

- chętnej do kreatywnej pracy

- szukającej stałej, stabilnej pracy

Mile widziane:

- znajomość Prestashop

- znajomość rynku meblarskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz wypełnionej ankiety na podany adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

W miejsce listu motywacyjnego prosimy o propozycje odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

1. W jaki sposób wykorzystałbyś / wykorzystałabyś social media do zwiększenia sprzedaży w sklepie internetowym?

2. Jakie znasz metody pozyskiwania i dotarcia do nowych klientów sklepu internetowego?

3. Podaj pomysł na skuteczną kampanię marketingową z wykorzystaniem elektronicznych środków przekazu.

4. Inne pomysły.

Wymagania

- doświadczenie i zaangażowanie

- znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem sprzedaży przez internet

- zdolności analityczne

- wykształcenie min. średnie

- znajomość obsługi pakietu MS Office

- doświadczenie handlowe i marketingowe

- kompetencje sprzedażowe

- znajomość narzędzi e-commerce i umiejętność ich efektywnego zastosowania

- otwartości na nowe inicjatywy i pomysły

- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

AJ Plus z siedzibą w Krakowie powstała w 1997 roku.<br/>Nasza firma spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od osiągniętych wyników, zmiana wynagrodzenia wraz z rozwojem.
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce