Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Armet-Grupa SBS

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• Opieka nad sklepem internetowym (sprawdzanie nowych zamówień, odpowiadanie na zapytania, wprowadzanie nowych produktów, wyceny, obsługa klientów) oraz serwisem allegro,
• Umawianie klientów na montaż z instalatorami współpracującymi z naszą firmą
• Współpraca z magazynem w celu sprawdzenia dostępności produktów do wysyłki,
• Rejestracja reklamacji i rozpoczęcie procesu reklamacyjnego – współpraca z serwisem lub dostawcą,
• Wystawianie dokumentów sprzedaży, faktur zaliczkowych, korygujących,
• Dbanie o wygląd stanowiska pracy,
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.

Oferujemy:
• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę po 1 miesiącu okresu próbnego(umowa zlecenie) w godzinach 8:00-16:00
• dwuskładnikowe wynagrodzenie (płaca podstawowa plus prowizja od sprzedaży i umówionych montaży) – od 1500 (okres próbny) do 3000 netto przy pełnej i samodzielnej obsłudze sklepu
• pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej
• pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
• pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,,
• możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażanie kreatywnych rozwiązań,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Armet-Grupa SBS Kubala Rafał z siedzibą w Katowicach."

Wymagania

Wymagania i oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie,
• Znajomość zasad działania sklepu internetowego,
• Wymagane przynajmniej 1-roczne doświadczenie w sprzedaży (praca biurowa z klientem)
• Znajomość Pakietu MS Office,
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• Mile widziana znajomość zasad wystawiania faktur,
• Mile widziana znajomość programu FPP,
• Mile widziana znajomość branży: technika grzewcza i sanitarna, instalacje grzewcze, wyposażenie łazienek, będzie to dodatkowym atutem.
• Umiejętności organizacyjne,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność,
• Odpowiedzialność,
• Miła aparycja, wysoka komunikatywność, umiejętności sprzedażowe.

Prezentacja firmy

Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 057PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie