Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Sęp Wierzytelności Sp. z o.o.

Wrocław, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:
- zdalna sprzedaż usług Spółki (usługa windykacji i prawna)
- obsługa Klientów (windykacja)
- rozwijanie potencjału współpracy z klientami Spółki

Oferujemy:
-stabilne warunki zatrudnienia,
-3 miesięczny okres próbny na umowę zlecenie pracę.
-wynagrodzenie podstawowe, prowizja, premia kwartalna, -szkolenia wdrażające w zakres obowiązków, szkolenia
produktowe pakiet szkoleń z obszaru technik i metod
sprzedaży usług finansowych
-ciekawą i pełną wyzwań pracę, pozwalającą na ciągłe
pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności
zawodowych narzędzia pracy

Wymagania

Oczekujemy :
-niekaralności
-MINIMUM ROCZNEGO DOŚWIADCZENIA JAKO HANDLOWIEC W BRANŻY WINDYKACYJNEJ (WARUNEK KONIECZNY)
-zorientowania na cel
-bardzo dobrej organizacji pracy wysokiej kultury osobistej
aktywnego i odpowiedzialnego podejścia do powierzonych
obowiązków
-energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i nienagannej
dykcji
-po okresie próbnym realizacji planów sprzedaż

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą windykacyjno-prawną

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa kwartalana, prowizja od 8-30%
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing