Specjalista ds sprzedaży i obsługi klienta

Agencja Żeglarska KUBRYK

Nadarzyn (Stara Wieś), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Żeglarska KUBRYK to niewielka, rodzinna firma działająca od 2002 roku w branży aktywnej turystyki żeglarskiej. Jesteśmy biurem podróży... tylko zamiast na nudne wycieczki autokarowe zabieramy ludzi na rejsy jachtami żaglowymi po najciekawszych morzach świata. Tym, którym taka przygoda się spodoba, oferujemy szkolenia żeglarskie, które umożliwiają im samodzielne prowadzenie jachtów. Na koniec, tym którzy samodzielnie chcą zorganizować sobie wymarzony rejs, oferujemy czarter (czyli wynajem) jachtów na morzach całego świata.

Jak widzisz - działamy w nietypowej branży. Od 12 lat udaje się nam stale rozwijać i dziś szukamy osoby, o której już niedługo będziemy mogli z podziwem powiedzieć "Kurcze! On/ona jest urodzonym sprzedawcą czarterów! Jej/Jego nam brakowało!".

Na czym polega ta praca?

  • przygotowywanie ofert na podstawie internetowych systemów rezerwacyjnych i bezpośrednich kontaktów z armatorami
  • pełna obsługa klienta, od wysłania oferty, aż po sprawdzenie jak mu się udał rejs
  • aktualizowanie strony www
  • nadzór nad dokumentacją

Co chcemy Tobie zaoferować?

  • pełne szkolenie i przygotowanie do sprzedaży czarterów
  • pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę
  • pracę w bardzo małym (teraz 2 osoby), miłym i kameralnym zespole, gdzie nie poczujesz się "nic nie znaczącym trybikiem wielkiej machiny"
  • rozsądne wynagrodzenie podstawowe wspierane uczciwym systemem motywacyjnym

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą której szukamy, zerknij w nasze oczekiwania.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłej znajomści języka angielskiego w mowie i piśmie (w tej pracy jest to niezbędne, gdyż codziennie rozmawiamy i korespondujemy z naszymi zagranicznymi partnerami)
  • umiejętności rozmowy z klientem i chęci służenia mu pomocą
  • otwartej głowy i chęci do nauki nowej branży
  • wysokiej kultury osobistej

Dodatkowym atutem będzie:

  • wcześniejszy kontakt z żeglarstwem
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub procesie sprzedaży usług
  • kreatywność, inwencja i zaangażowanie

Jeżeli uważasz, że jesteś osobą której szukamy, z przyjemnością dowiemy się o Tobie nieco więcej. Daj się poznać.

Prezentacja firmy

Agencja Żeglarska KUBRYK istnieje na polskim rynku żeglarskim od 15 lat.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka