Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

STARVEST GROUP Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Gazeta Przekrój Gospodarczy poszukuje osoby nastawione na rozwój zawodowy i chcące budować swoją karierę w mediach.

Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z:

  • Pełnego  wsparcia organizacyjnego w tym wsparcie managerskie.

  • Pakietu szkoleń sprzedażowych na których nauczymy Cię jak rozmawiać językiem korzyści, jak prowadzić negocjacje.

  • Pakietu szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane dla klienta biznesowego.

Po okresie wdrożenia będziesz realizował zadania polegające na:

  • Doradztwie  Klientom rozwiązań związanych z promocję, reklamą i marketingiem.

  • Realizacji  indywidualnych celów sprzedażowych.

  • Budowaniu i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami.

  • Inicjowaniu, kreowaniu i realizacji nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów.

Wymagania

Aby stać się częścią naszego zespołu potrzebujesz:

  • Wiary we własne siły i otwartości na ludzi.

  • Posiadania chęci rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji.

  • Swobody w kontaktach telefonicznych.

  • Orientacji na cel i wysokich kompetencji interpersonalnych.

  • Kreatywności w wyszukiwaniu Klientów.

W zamian otrzymasz:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym.

  • Stabilne stałe wynagrodzenie plus premia i bonusy.

  • Realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy.

  • Niezwykle ciekawą i dynamiczną pracę.

  • Udział w ciekawych projektach marketingowych.

  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Prezentacja firmy

StarVest Group to spółka zajmująca się doradztwem medialnym. Działamy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi