Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Centrum Dokumentacji Sp. z o.o.

Katowice, Poznań, Gdańsk, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • rozwijanie sprzedaży w regionie
  • systematyczna obsługa przypisanych kontraktów
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • współpraca z innymi działami firmy
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sprawnego posługiwania się narzędziami internetowymi
  • prawo jazdy kat. B
  • predyspozycje do pracy w terenie
  • dynamizm w działaniu
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • komunikatywność i otwartość na zmiany
  • wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne

Prezentacja firmy

Centrum Dokumentacji to firma o zasięgu ogólnopolskim. Wspieramy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting