Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w biurze podróży

Camping Europa Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Marzenia o podróżach nie są Ci obce? Z nami możesz je spełniać!

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na europejskich campingach. Działamy na rynku od ponad 40 lat, a od 20 lat istniejemy w Polsce.

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa klienta - przedstawianie oraz sprzedaż oferty wakacyjnej naszej firmy oraz elementy pracy biurowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w różnym wymiarze godzin (od 16 do 30 godzin tygodniowo)
  • Pracę w entuzjastycznym, przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Szkolenie przed podjęciem pracy
  • Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • Bezpłatne wyjazdy na wakacje z naszą firmą (po 6 miesiącach umowy)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka