Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta / Sales and Customer Service Manager

TnT-Label

Poznań, 60-771, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy fajnymi, młodymi ludźmi. Działamy w branży poligraficznej i lubimy naszą pracę, a także siebie nawzajem. Wyznajemy zasadę, że w miłej atmosferze pracuje się lepiej i wydajniej. W chwili obecnej poszukujemy handlowca posługującego się językiem angielskim. Praca jest głównie stacjonarna, lecz obejmuje także wyjazdy, aby poznawać osobiście naszych kochanych klientów:)

Jeżeli jesteś ciekawy czym się zajmujemy, zapraszamy na naszą stronę internetową: www.tnt-label.eu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus prowizję od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w centrum Poznania
  • sympatyczną atmosferę

Obowiązki:

  • rozwijanie sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • skuteczność w działaniu, samodzielność, operatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą etykiet samoprzyl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta