Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Data Protection Advisory Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Data Protection Advisory Group sp. z o.o. – nr 1 w ochronie danych osobowych w Polsce.

Specjalizujemy się w obsłudze firm w zakresie ochrony danych osobowych. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i administracją publiczną.

Do naszego biura w Warszawie (Wilanów) poszukujemy specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu.

Prosimy o wysyłanie ofert wyłącznie przez osoby, które poszukują pracy długoterminowej, wykluczamy krótkie kontrakty (po okresie próbnym praca na umowę o pracę).

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu – pełny etat

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przeprowadzanie prezentacji i prowadzenie spotkań z Klientami
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • Planowanie i realizacja zadań sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Obsługa procesu sprzedaży
  • Koordynowanie działań marketingowych, planowanie i strategia
  • Tworzenie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji
  • Przygotowywanie raportów dla potrzeb Zarządu

Kandydaci powinni posiadać:

  • Wykształcenie minimum licencjat
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż usług B2B i marketing usług B2B)
  • Mile widziana wiedza z zakresu prawa ochrony danych osobowych
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość narzędzi marketingowych (mile widziana znajomość planowania kampanii w internecie)
  • Dokładność, staranność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywność
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i pozytywne usposobienie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
  • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • System premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy dzięki podejmowaniu nowych wyzwań
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia pracy,
  • Pakiet medyczny, karta benefit.

Prezentacja firmy

Data Protection Advisory Group sp. z o.o. to jedna z najbardziej stablil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta