Specjalista ds sprzedaży i marketingu

Ditro Communication

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dynamicznych osób dla których praca z klientem przy sprzedaży produktów lub usług to żywioł i wyzwanie, któremu nie raz z sukcesem stawili czoła.

Oferujemy stanowisko w dziale handlowym wydawcy przewodników The Visitor oraz Informatora Warszawskiego Miasto.

Wybrani kandydaci będą odpowiedzialni za rozwój dotychczasowych produktów oraz budowę najnowszego produktu wydawcy – magazynu informacyjnego dedykowanego lokalnemu rynkowi produktów i usług. Potencjalni klienci firmy to restauracje, kluby, biura podróży, firmy usługowe, szkoły językowe itp.

Do obowiązków wybranych kandydatów należeć będą negocjacje handlowe (sprzedaż reklam w drukowanej i internetowej wersji), budowa reklam z działem graficznym, współpraca z instytucjami kulturalnymi w zakresie patronatu medialnego nad imprezami masowymi, współredagowanie treści redakcyjnych.

Jeśli uważasz się za osobę, która spełnia się zawodowo w bezpośrednich kontaktach z klientami, która potrafi samodzielnie i odpowiedzialnie planować pracę i realizować wyznaczone cele, która jest przekonana, że posiada cechy i predyspozycje pozwalające osiągnąć sukces w dziale handlowym - wyślij do nas swoje cv z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym - szukamy właśnie Ciebie!

Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów

wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Ditro Communication z siedzibą w Warszawie jest wydawcą bezpłatnych pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Obsługa klienta