Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.

Łódź, łódzkie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • udział w kreowaniu i rozwoju strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami poprzez profesjonalną obsługę
  • współpraca z dostawcami
  • przygotowanie ofert handlowych, prezentacji i materiałów reklamowych
  • prowadzenie szkoleń produktowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

PROFIL PRACOWNIKA:

  • wykształcenie wyższe
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • systematyczność i determinacja w realizacji celów
  • doskonała organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze handlu
  • znajomość drugiego języka obcego

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca z profesjonalistami w przyjaznej atmosferze
  • wpływ na innowacyjność i rozwój firmy
  • realna możliwość awansu w strukturach Grupy TZMO