Specjalista ds.sprzedaży i marketingu - pensjonat

Agencja Metropolis

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Aktywne pozyskiwanie klientów
• Podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych, poszukiwanie nowych klientów
• Planowanie i organizowanie akcji promocyjnych
• Utrzymanie pozytywnego wizerunku pensjonatu

Wymagania

• Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej, marketingowej;
• Znajomości branży i rozwiązań w niej wykorzystywanych;
• Umiejętności stawiania sobie celów i ich egzekucji;
• Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych;
• Energii, charyzmy
• Silnej orientacji na cel i klienta

Prezentacja firmy

<br/> Agencja Metropolis” powstała w 1998 roku. Centrala firmy znajduje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka