Specjalista ds. sprzedaży i finansowania samochodów (pasjonat motoryzacji)

PRO Solution Sp. z o.o.

Chorzów, 41-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla firmy działającej w branży motoryzacyjnej i obsługującej klientów biznesowych w zakresie zakupu samochodów różnych marek, poszukujemy SPECJALISTY ds. SPRZEDAŻY I FINANSOWANIA SAMOCHODÓW.

Zadania:
• przedstawianie działalności firmy oraz sposobu jej funkcjonowania potencjalnym klientom;
• aktywna obsługa i sprzedaż samochodów oraz towarzyszących usług finansowych potencjalnym klientom kontaktującym się telefonicznie i mailowo;
• sprzedaży samochodów oraz rozwiązań finansowych (kredyty, leasingi) dla dużych i małych klientów biznesowych;
• współpraca z salonami samochodowymi/dealerami/dostawcami;
• przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych;
• przygotowywanie i koordynowanie wstępnej dokumentacji związanej z zawarciem i obsługą umów;
• realizacja celów sprzedażowych.

wiedza z zakresu finansów przedsiębiorstw lub sprzedaży usług finansowych może być dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
• możliwość dołączenia do zgranego zespołu pracującego w super przyjaznej atmosferze;
• opiekę kierownika w okresie pierwszych tygodni wdrożenia;
• stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz motywująca część premiowa składające się w całości na bardzo atrakcyjny system wynagradzania;
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokich standardach;
• niezbędne narzędzia pracy;
• udział w wysokiej klasy szkoleniach;
• udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych.

Wymagania

Jakich osób szukamy?
+ potrafisz zarażać swoją pasją oraz doradzać w wyborze samochodu z pośród tych wybranych przez klienta;
+ posiadasz doświadczenie i/lub predyspozycje osobowościowe do pracy w sprzedaży;
+ potrafisz wyznaczać sobie ponadprzeciętne cele i konsekwentnie do nich dążysz;
+ komunikacja z klientem jest Twoją mocną stroną, umiesz budować z nim relację długofalową;
+ jasno wyrażasz myśli oraz posiadasz zdolność przekonywania;
+ szybko przyswajasz nową wiedzę i nabywasz nowe umiejętności;
+ jesteś osobą godną zaufania i uczciwą.
+ jesteś dyspozycyjny

Jeżeli nasze ogłoszenie w jakikolwiek sposób zaciekawiło Cię to nie wahaj się prześlij swoje CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie swoich danych za pośrednictwem portalu INFOPRACA.

Prezentacja firmy

Firma PRO Solution Sp. z o.o. skupia pod swoimi skrzydłami kilka marek, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 750PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie motywacyjne od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management