Opis stanowiska pracy

Agencja Autoryzowany Przedstawiciel Enea S.A. poszukuje w wybranych rejonach
osób na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Energii

Miejsce pracy: Chrzanów , Olkusz , Trzebinia , Libiąż

Opis stanowiska:
pozyskiwanie i utrzymanie klientów biznesowych i indywidualnych na określonym terenie
kreowanie ofert oraz indywidualne negocjowanie warunków umów
zawieranie umów na sprzedaż energii elektrycznej
dbanie o wizerunek naszego partnera
rozbudowa bazy klientów

Oferujemy:
pracę w branży o bardzo wysokim potencjale rynku
dostęp do branży o ogromnej bazie klientów
możliwość rozwoju zawodowego w branży energetycznej
bardzo atrakcyjny system prowizyjny
jasno określone zadania
szkolenie wdrożeniowe do branży
opiekę koordynatora

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie
sumienność oraz systematyczność
wysokie umiejętności handlowe
łatwość w prowadzeniu rozmów biznesowych
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
duża samodyscyplina
własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Prezentacja firmy

Handel usługi , sprzedaż energii

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi