Specjalista ds. Sprzedaży Energii, Gazu i Fotowoltaiki

Energomix Sp. z o.o.

Warszawa lub Kielce lub Rzeszów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • codzienne aktywne działania w terenie,
  • budowanie portfela klientów,
  • zaangażowanie i energia do osiągania ponadprzeciętnych wyników sprzedaży,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i instytucji publicznych oraz obsługa i utrzymanie bazy istniejących odbiorców (prospecting, przygotowywanie ofert, analiz, kontraktów, negocjacje warunków),
  • codzienne zaangażowanie w sprzedaż,
  • ścisła współpraca z zespołem oraz regularne raportowanie do Regionalnego Menadżera Sprzedaży.

Co możemy Tobie zaoferować:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny,
  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy z Klientem (służbowy samochód, paliwo, biuro, telefon, komputer),
  • gruntowne szkolenie wstępne (2-3 dni początkowo), w pierwszym okresie bardzo mocne wsparcie ze strony back office połączone ze spotkaniami raz na dwa tygodnie w centrali,
  • regularne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • elastyczne formy współpracy (umowa agencyjna, umowa zlecenie, umowa o pracę),
  • dopasowanie stanowiska (Doradca, Specjalista, Ekspert) do posiadanego doświadczenia,
  • dostęp do pełnego portfolio produktowego (sprzedaż energii i gazu, optymalizacja dystrybucji, kompensacja mocy biernej, audyt efektywności energetycznej, oświetlenie LED, fotowoltaika, systemy monitoringowe i doradztwo przetargowe dla instytucji publicznych),
  • wsparcie back office, opieka Regionalnego Menadżera Sprzedaży,
  • wyłączność obsługiwanych Klientów (również w kolejnych latach),
  • pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
  • jasną ścieżkę kariery – Doradca -> Specjalista -> Ekspert -> Kierownik -> Dyrektor lub Partner Handlowy
  • konkursy sprzedażowe, spotkania integracyjne oraz MIŁĄ I PROFESJONALNĄ ATMOSFERĘ.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania, wewnętrznej motywacji do osiągania sukcesów, energii do codziennego działania w terenie, entuzjazmu i pozytywnego myślenia – szukamy najlepszych sprzedawców sprawdzonych w terenie,
  • umiejętności wyszukiwania potencjalnych klientów oraz prowadzenia skutecznych rozmów sprzedażowych,
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub innej wymagającej bezpośredniego kontaktu z klientem w terenie,
  • mile widziane posiadanie portfela kontaktów pozwalających na wdrożenie w rynek,
  • zdolności negocjacyjnych i interpersonalnych,
  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • znajomości obsługi komputera, Internetu, programów pocztowych oraz pakietu Office (EXCEL, WORD),
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Energomix Sp. z o.o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca BHP / Ochrona środowiska