Specjalista ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego

emBroker

woj.Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

emBroker działa na rynku jako niezależny doradca energetyczny współpracujący z dużymi holdingami energetycznymi jak i mniejszymi koncesjonowanymi sprzedawcami energii elektrycznej i gazu ziemnego. Doświadczenie zdobywane przy współpracy z autoryzowanymi partnerami głównych grup energetycznych w kraju pozwoliło nam odpowiednio przygotować się pod względem merytorycznym jak i praktycznym do prowadzenia własnej działalności brokerskiej na rynku energetycznym. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy gwarantujemy najwyższe standardy współpracy jak i obsługi klientów. Oprócz atrakcyjnych propozycji kontraktów energetycznych, zapewniamy naszym klientom pomoc przy optymalizacji kosztów związanych z usługami dystrybucyjnymi. Wspomagamy przy rozwiązywaniu problemów technicznych jak i prowadzeniu korespondencji z zakładami energetycznymi, mającymi na celu wyjaśnienie wszelkich nieścisłości.

KOGO SZUKAMY :

-preferowane osoby z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta biznesowego B2B, najlepiej w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej
-osób i zespołów znających specyfikę pracy w systemie D2D
-osób i firm świadczących usługi elektryczne, energetyczne
-osób uczciwych i ambitnych nastawionych na wynik
-osób z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi i organizacyjnymi
-osób pragnących zdobywać wiedzę i doświadczenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

-sprzedaż i budowa własnego portfela w oparciu o oferty naszych partnerów biznesowych
-przygotowanie ofert, analiz i prognoz dla klientów
-negocjowanie warunków kontraktów
-prowadzenie spraw pozyskanych klientów
-wykonywanie realnego planu sprzedażowego na kwartał gwarantującego atrakcyjne wynagrodzenie

OFERUJEMY :

-wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne – proporcjonalnie związane ze zużyciem energii przez klienta w okresie trwania umowy. Wystawianie faktur przez partnerów następuje w cyklach miesięcznych na podstawie rzeczywistych wskazań.
-terminowość wypłat
-umowa agencyjna (własna działalność) lub umowa cywilnoprawna
-współpraca na zdrowych, przejrzystych i partnerskich zasadach
-atmosfera pracy pozbawiona korporacyjnych absurdów
-bezpłatne profesjonalne szkolenia wstępne i okresowe
-po egzaminie możliwość uzyskania Certyfikatu
-materiały niezbędne do współpracy z klientami
-profesjonalny program do zarządzania kontaktami
-pomoc w przygotowaniu analiz oraz prognoz dla klientów
-wyłączność na obsługę pozyskanych klientów
-wsparcie call center
-możliwość wpływania na rozwój własny i Firmy poprzez realizację własnych pomysłów
-możliwość rozwoju w ramach struktury firmy – Menadżer Zespołu

DLACZEGO emBroker :

-najatrakcyjniejsze stawki prowizyjne na rynku – potwierdzane przez naszych dotychczasowych współpracowników
-brak zakazu konkurencji w umowie partnerskiej
-możliwość pracy na terenie całego kraju
-szerokie portfolio produktów na rynku energetycznym
-brak kosztów rozpoczęcia współpracy
-pomagamy przy budowie grup zakupowych wykorzystując zdobyte przez nas doświadczenie
-nie wymagamy wykształcenia, doświadczenia
-dajemy możliwość rozwoju młodym ambitnym

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta współpracy na młodym rynku obrotu energii elektrycznej i gazu ziemnego wyślij do nas swoje CV oraz List Motywacyjny z opisem swojej dotychczasowej działalności lub jakie widzisz swoją współpracę z Zespołem emBrokera.

W treści CV proszę zamieścić klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

emBroker - niezależny broker obrotu energią elektryczną i gazem.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi