Specjalista ds. Sprzedaży (Dział Wsparcia Sprzedaży)

Kilargo Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.
Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

 Zadania:

  • Administracyjna obsługa klientów firmy
  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz klientów
  • Koordynacja procesu reklamacji od klienta
  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów
  • Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w obszarze kontaktów biznesowych – WARUNEK KONIECZNY
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP (np.; SAP, Axapta)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Samodyscyplina i dążenie do rezultatu
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Rozwój zawodowy
  • Współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców
  • Pakiet Benefit Mulisport, ubezpieczenie grupowe
Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (cv + list motywacyjny) klikając przycisk APLIKUJ.