Specjalista ds. sprzedaży – branża szkoleniowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta – firmy z branży szkoleniowej – poszukujemy obecnie odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania

Kogo szukamy?

Specjalisty – min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży telefonicznej (mile widziana branża szkoleniowa),

Słuchacza i Mówcy – osoba, która aktywnie słucha i potrafi doradzić klientowi,

Lidera – nastawienie na realizację celów sprzedażowych (indywidualnych i grupowych),

Długodystansowca – poszukujemy pracownika stałego, oddanego pracy i nawiązującego relacje z zespołem.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Aktywna sprzedaż szkoleń – kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,

• Pozyskiwanie nowych klientów – praca na bazie,

• Prowadzenie negocjacji, sporządzanie ofert, doradztwo w zakresie doboru szkoleń,

• Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i obsługa posprzedażowa.

Oferujemy:

Stabilną i stałą pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku (g. 8:00-16:00),

Umowę o pracę – umowa na 6 miesięcy przez Adecco, następnie przejście do wew. struktur firmy,

Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawę + prowizję od sprzedaży,

Profesjonalne szkolenie na początku podjętej współpracy,

• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w firmie świadczącej usługi szkoleniowe, w samym Centrum Warszawy.

Prezentacja firmy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Ade... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing