Specjalista ds. Sprzedaży (branża reklamowa)

MT Sp. z o.o.

Katowice, Śródmieście, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem firmy, wzrostem liczby klientów i poszerzaniem oferty produktowej, postanowiliśmy otworzyć kolejne Biuro Sprzedaży w Katowicach. Poszukujemy ambitnych i kreatywnych osób na stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży i Przedstawiciel handlowy.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów firmy (klient biznesowy)
  • negocjacje warunków współpracy z klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • bieżąca obsługa biura
  • prowadzenie korespondencji z klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, PODSTAWA 12zł/h
  • atrakcyjny system premiowy (do 7 500 zł)
  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia zawodowe
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja w pracy
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

Prezentacja firmy

MT Sp. z o.o. jest wiodącym wydawcą nośników wielkoformatowych, zajmujem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 8 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Call Center / Telemarketing