Specjalista ds. sprzedaży (branża metalowa)

Smart MBC

Szamotuły k Oborniki, Poznań, wielkopolskie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Szamotuły k Oborniki, Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), dla swojego Klienta z branży metalowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Nr ref.: PH/04/2016/AR

Miejsce pracy: Ćmachowo p/Szamotułami

Główne obowiązki na stanowisku:

- Aktywna sprzedaż produktów firmy,

- Budowanie długofalowych relacji z Klientami,

- Wyjazdy służbowe do Klientów,

- Opracowywanie strategii sprzedażowej Spółki,

- Ścisła współpraca z działem produkcji w celu realizacji zamówień na jak najwyższym poziomie.

Oczekujemy:

- Doświadczenia w sprzedaży (min. 2-3 lata w branży metalowej),

- Wyższego wykształcenia (sprzedażowe/techniczne),

- Znajomości programu CRM,

- Prawo jazdy kat. B,

- Orientacji na realizację celów,

- Znajomości j. angielskiego (min.zaawansowany).

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód,

- Kartę na zajęcia sportowe oraz kursy językowe,

- Jednozmianowy system pracy,

- Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem poniższego formularza:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Smart MBC