specjalista ds. sprzedaży biuro podróży

AD Innovations

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, biuro podróży zlokalizowane w Centrum Miasta ul. Garbarska 4, poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży

WYMAGANIA:
- minimum 2-letnie, doświadczenie w sprzedaży i organizacji imprez turystycznych
- znajomość kierunków i destynacji turystycznych
- znajomość systemów rezerwacyjnych
- opracowanie i kalkulacja ofert turystycznych
- bardzo dobra organizacja pracy
- kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie
- znajomość obsługi komputera: pakiet office

ZADANIA:

- Sprzedaż wycieczek różnych touroperatorów
- Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
- Organizacja imprez turystycznych: wycieczki autokarowe, lotnicze, podróże służbowe
- Nadzór nad sprzedażą ofert oraz pełen nadzór na imprezą do momentu jej realizacji
- Wprowadzanie promocji i aktualizowanie ich na stronie www oraz portalach społecznościowych
- Działania zmierzające w kierunku realizacji celów sprzedażowych (działania marketingowe, promocyjne)
- Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie jak najlepszych relacji ze stałymi Klientami

Wymagane doświadczenie:

sprzedaż: 2 lata

Prezentacja firmy

Biuro podróży WONDER TRAVEL zostało stworzone przez rodzinę, której wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka