Specjalista ds. Sprzedaży Bezpośredniej

Zicom Next Sp. z o.o.

Jarosław, Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

• Prezentowanie i sprzedaż oferty handlowej klientom indywidualnym (Internet, telewizja, telefon) na wskazanym terenie
• Ścisła współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Oferujemy:
• Narzędzia pracy (telefon służbowy, tablet/mobilny internet do prezentacji usług)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o inną formę
• Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie szacunkowe zależne od ilości pozyskanych klientów : 1 200 zł – 4000 zł netto)
• Elastyczny czas pracy
• Wsparcie działu sprzedaży i marketingu

Wymagania

• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie i wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Firma działa w 3 segmentach usług: <br/>a) usługi budowlane - bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie