Specjalista ds. sprzedaży B2B (rynki zagraniczne)

Integra Consulting Poland

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

INTEGRA Consulting Poland obecna jest na rynku od 19 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Dla firmy produkcyjnej z branży spożywczej, spółki wchodzącej w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujmy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

Twoje zadania będą polegały na:

  • nawiązywaniu współpracy oraz budowaniu długoterminowych relacji z klientami o wysokim potencjale zakupowym (sprzedaż B2B – duże firmy produkcyjne z branży spożywczej);
  • samodzielnym prowadzeniu projektów mających na celu wprowadzenie produktu do sprzedaży przy współpracy z innymi działami;
  • rzygotowywaniu indywidualnych ofert handlowych i umów;
  • odpowiedzialności za realizację planów sprzedażowych;
  • uczestnictwie w targach i konferencjach.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy posiadają:

  • doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą w sektorze FMCG (kanał B2B lub Private Label, marki własne);
  • znajomość rynku (mile widziane doświadczenie we współpracy z największymi producentami spożywczymi w obszarze międzynarodowym);
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej;
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów związanych z wdrożeniem produktu do sieci sprzedaży;
  • wykształcenie wyższe ;
  • biegłą znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego mile widziana);
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów;
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym;
  • ambitne i ciekawe zadania;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych poprzez udział w kursach językowych;
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu świadczeń socjalnych;
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) z nr referencyjnym SE/05/2017 za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Prezentacja firmy

INTEGRA Consulting znajduje się w czołówce polskich firm szkoleni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców