Specjalista ds. sprzedaży (artykuły i usługi BHP)

Behapert sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

DO ZADAŃ PRACOWNIKA M.IN. NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz realizacja planów sprzedaży
  • analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży
  • raportowanie sprzedaży
  • praca na terenie Szczecina i okolic

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży art. BHP będzie mile widziane
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie i dynamika w działaniu
  • systematyczność oraz konsekwencja w działaniu
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zgranym zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B, niekaralność

OFERUJEMY:

  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • motywujący system wynagrodzeń
  • dużą samodzielność w działaniu
  • premia uzależnione od wyników w sprzedaży
  • umowa o pracę
  • szkolenie i niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

W nadysłanych ofertach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Behapert sp. z o.o. to firma handlowa, która łączy wiedzę i doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi