Specjalista ds. sprzedaż telefonicznej

Silesia Invest

Wodzisław Śląski, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy osób do telefonicznego polecania usług naszego serwisu ineternetowego.
Twoje codzienne zadania będą koncentrować się na telefonicznej, aktywnej sprzedaży reklam w serwisie ogłoszeniowym, sprzedaż innych produktów internetowych oraz umawianie spotkań na potrzeby bieżących kampanii telemarketingowych

Oczekujemy:
Otwartość w kontakcie telefonicznym
Wytrwałość w dążeniu do określonego celu
Wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży telefonicznej
Dużego zaangażowania w realizacji codziennych zadań
Wykształcenie min. średnie
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w telemarketingu.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie, po okresie próbnym umowa o pracę
Stała pensja i prowizja od sprzedaży
Szkolenie wstępne oraz stały rozwój umiejetności w okresie zatrudnienia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta