Specjalista ds. Sprzedaż Rozwiązań IT

Bakotech Sp. z o.o.

31-403 Kraków, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych z Polski

- utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami

- przygotowywanie ofert i sprzedaż oferowanych rozwiązań prezentowanie rozwiązań przed partnerami i klientami końcowymi

- doradztwo biznesowe i wsparcie sprzedaży

- realizowanie założonych planów sprzedaży

Wymagania

- minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B oraz znajomość rynku i nowoczesnych technologii
- wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze sprzedaży
- wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dobra organizacja pracy oraz samodzielność
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- ukierunkowanie na cel

Prezentacja firmy

BAKOTECH® jest jednym z liderów w sferze dystrybucji z wartością ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż