Specjalista ds. Sieci / Administrator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1068491

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży IT – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Realizacja: 4 miesiące + przedłużenie
Stawka:10 - 16 tys. netto +VAT

Zadania:
  • Projektowanie infrastruktury serwera, obejmujących przede wszystkim system operacyjny, przechowywanie i często rozwiązania bazodanowe i middleware
  • Współpraca z zespołami aplikacyjnymi w zrozumieniu wymagań biznesowych oraz tłumaczenie ich w rozwiązania techniczne
  • Współpraca z Product Management, Architecture and Engineering w dążeniu do właściwego rozwiązania technicznego w oparciu o wymagania
  • Zapewnienie jakości wdrażania, zarządzania i potencjału wzrostu.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienie zagadnień z zakresu infrastruktury informatycznej
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych (preferowane narzędzie Enterprise Architect)
  • Zdolność do projektowania i dostarczania usprawnień do istniejącej architektury informatycznej szczególnie w zakresie wymiarowania oraz usprawniania działania systemu (tuning)
  • Dobrej znajomości zagadnień dotyczących topologii sieci komputerowych, baz danych (PostgreSQL/Oracle/MS Sql), rozwiązań do wirtualizacji (ESX), systemów Linux (RedHat) windows, przechowywania danych (DAS, SAN, NAS) oraz bezpieczeństwa sieci (VPN/IPSec)
  • Znajomość języków programowania (Java/C/C#) oraz serwerów aplikacyjnych (Nginx & Tomcat)
  • Wiedza z zakresu sieci informatycznych (Cisco, TCP/UDP, Broadcast/Multicast, LAN/WAN)
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
  • Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland