Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało, między innymi:

- praca w serwisie na terenie całego kraju,

- instalacje i wdrażanie aparatury medycznej będącej na wyposażenie placówek medycznych

- konfiguracja, przeglądy techniczne, diagnozy oraz naprawy,

- powadzenie dokumentacji technicznej,

- testy bezpieczeństwa elektrycznego i czynności pokrewne,

- kontakt z klientem w zakresie prowadzonych prac serwisowych,

- dojazd do klienta,

- raportowanie wyników pracy.

Wymagamy:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne,

- dopuszczalne: mechatronika, elektronika i pokrewne,

- umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów,

- znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny elektrotechniki, pneumatyki, hydrauliki,

- sprawność fizyczna,

- mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju oraz zagranicę,

- prawo jazdy kat. B,

- orientacja na klienta i na profesjonalną jakość obsługi,

- samodzielność w działaniu,

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (konieczność przebycia szkoleń zagranicą) na poziomie komunikatywnym,

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki

- pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

- zdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, dostęp do wyspecjalizowanych przyrządów pomiarowych

Prezentacja firmy

Firma Medical Market Sp. z o. o. jest autoryzowanym dystrybutorem sprzęt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis