Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Komputerowego

Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

02-020 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca usługi informatyczne dla Firm (Serwis komputerów, kas fiskalnych, opieka informatyczna firm) obecnie poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. Serwisu Sprzętu Komputerowego

Do bieżących zadań serwisanta należy administrowanie sieci komputerowej, komputerów i serwerów oraz pomaganie naszym klientom w codziennych kłopotach z komputerem.

Praca na terenie Warszawy i bliskich okolic.
Gwarantujemy samochód służbowy, telefon komórkowy, stabilną pracę.

Wymagania

Wymagania wobec kandydata:

- umiejętność instalacji i konfiguracji systemów z rodziny Windows/Windows Server;
- znajomość zagadnień związanych z administracją sieci LAN/WAN;
- prawo jazdy kat. B;
- otwartość na pracę z ludźmi i pracę w zespole;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- umiejętność planowania pracy własnej i kończenia w terminie zleconych zadań;
- mile widziana znajomość systemów klasy ERP (np. Raks, Asseco Wapro, Streamsoft, CDN Optima, Sage);

Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat);
- interesującą pracę w firmie o rosnącej pozycji na rynku
- możliwość realizacji własnych inicjatyw wspierających osiąganie celów biznesowych firmy;
- niezbędne narzędzia pracy, m.in. auto służbowe, telefon, notebook.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2015. poz. 2135)."

Prezentacja firmy

Serwisanci Sp. z o.o. Sp.k. to firma świadcząca usługi informatyczne dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne