Specjalista ds. SEO/SEM

ETK Sp.j.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

RedCart, jedna z wiodących firm e-commerce, poszukuje pracowników do pracy stacjonarnej w Wałbrzychu na stanowisko Specjalista ds. SEO/SEM.

Jeśli interesujesz się marketingiem internetowym, a do tego nie są Ci obce zagadnienia SEO i SEM, prześlij do nas swoją aplikację!

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo premie wynikające z realizacji celów marketingowych

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

• pracę przy innowacyjnych projektach w branży e-commerce

• możliwość poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w branży IT

• możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

• komfortowe warunki pracy

Do aplikacji prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych)."

Wymagania

doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu SEO/SEM

wiedza z zakresu SEO/SEM

znajomość technik i narzędzi pozycjonerskich

znajomość zasad optymalizacji stron

Dodatkowym atutem będzie umiejętność posługiwania się narzędziami Google Analytics, Google Adwords.

Prezentacja firmy

RedCart.pl to platforma sklepów internetowych oferująca komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media